Yoga på Sofiero – Med Travel Inn

3 maj 2025, 09:00 - 10:15

3 maj
Yoga på Sofiero – Med Travel Inn

Biljett

Köp biljett

I fantastisk miljö väcker vi kroppen till liv i en mjukgörande yoga och du är varmt välkommen! Omgiven av slottsträdgården rör vi oss i takt med andetaget och fåglarnas kvitter. Yogan leds av Travel Inn Yoga och vi träffas vid entren 15min innan start för att gemensamt gå till platsen där vi praktiserar vår yoga. Se promenaden som en del av upplevelsen där vi tar in naturen runt omkring oss innan vi landar på mattan. Vi håller ett lagom tempo passande för både nybörjare och erfarna yogisar.
Ta med egen matta, och filt till vilan.

Information:
• Vid regn och rusk har vi yogan i skyddad glasveranda.
• Passa på att njuta av parken. Inträdet ingår i priset så du kan fortsätta din dag på Sofiero, helt i din egen takt. Slottsverandan har öppet för mat och dryck.

Yoga på Sofiero – Med Travel Inn

Visa alla tillfällen

  • Längd: 1 timme 15 minuter

Prisintervall

  • Minimipris för sittande: 235 kr
  • Maximipris för sittande: 235 kr

Biljettyper

Ordinarie

  • Sittande
  • Minimipris:: 235 kr
  • Maximipris:: 235 kr

Plats

Sofiero slott och slottsträdgård
Sofierovägen 131
25482 Helsingborg

Visa på karta

Kontakta kommunen — en väg in

När du kontaktar oss är det kommunvägledarna på Helsingborg kontaktcenter som tar hand om dina frågor. Ditt ärende sparas och blir en allmän handling som kan komma att läsas av andra. Du hittar information om hur Helsingborgs stad behandlar personuppgifter längst ner på sidan.

Helsingborgs stad i sociala medier:
Facebook
Instagram
Linkedin

Öppettider

Måndag–onsdag: 08.00 — 17.00

Torsdag: 08.00 — 18.00

Fredag: 08.00 — 17.00

Avvikande öppettider kan förekomma i samband med röda dagar, samt dag innan röd dag.

Chatta

Få svar direkt – chatta med en kommunvägledare.

Besök

Besök oss på Helsingborg Kontaktcenter på Stortorget 17.

Ring

Prata med en kommunvägledare på telefon 042-10 50 00.